Master Class

The 251 Soul’un ödüllü barmenleri eşliğinde kokteyl hazırlamanın püf noktalarını ve kokteyl tariflerini eğlenerek öğreneceğiniz bir Master Class’a hazır mısınız?

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER
The 251 Soul Master Class Slider2
The 251 Soul Master Class Slider
The 251 Soul Master Class Slider4
The 251 Soul Master Class Slider6
The 251 Soul Master Class Slider3
The 251 Soul Master Class Slider5
Sıkça Sorulan Sorular
 • Master Class nedir?

  The 251 Soul, ödüllü barmenleri eşliğinde düzenlediği Master Class ile sizlere eşsiz bir kokteyl deneyimi sunmaktadır. Bu etkinlik, birbirinden deneyimli barmenlerle bir araya gelerek, profesyonelce hazırlanan kokteylleri eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşamanıza olanak tanır.

 • Master Class’a katılım için herhangi bir önkoşul var mıdır?

  Hayır, Master Class'a katılmak için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Kokteyllere ve yapımına ilgi duyan herkesin katılımına açıktır. Hem amatör hem de deneyimli katılımcılar için uygundur.

 • Master Class nasıl gerçekleşir?

  Master Class her ayın ilk pazarı gerçekleşmektedir. Bütün katılımcılar The 251 Soul barının içerisinde barmenler ise barın dışında konumlanarak eğitim verilmektedir. Katılımcılar, her etkinlikte belirlen ana alkol bazında toplamda 3 adet kokteyl yapmaktadır. Etkinliğe katılanlara bar önlüğü ve profesyonel bar tender seti verilmektedir. Ödüllü barmenler rehberliğinde adım adım kokteyl hazırlamanın püf noktalarını öğrenerek kendi yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

 • Etkinlik kaç kişiliktir?

  Master Class en az 8 kişinin katılımı ile düzenlenmektedir. Misafirler dilerse istedikleri bir tarihe özel etkinlik de yapabilirler.

 • Etkinlik sonunda sertifika alabilir miyim?

  Etkinlik sonunda her katılımcıya Katılım Sertifikası ve Black Ticket verilmektedir. Black Ticket ile misafirlerimiz isteği bir gün The 251 Soul barına girip bir adet kokteyl yapma hakkına sahiptir.

 • Master Class’a nasıl katılabilirim?

  Detaylı bilgi ve sınırlı kontenjanımıza kaydolmak için 0530 041 95 70 numaralı rezervasyon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.